XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 września 2023 r.

1. W naszym kościele Msze św. z udziałem dzieci i rodziców w każdą niedzielę o godz. 11:30, z udziałem młodzieży, szczególnie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 10:00. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci klas czwartych.
2. Zapraszamy chłopców do grona ministrantów. Zapisy w zakrystii po mszach św. do 15 października.
3. Narzeczonych zapraszamy na nową edycję Kursu Przedmałżeńskiego we wtorki od godz.19:10.Poradnia Życia Rodzinnego będzie 16 października o godz. 17:20.
4. W piątek po mszy św. wieczornej spotkanie dla Bractwa Czarnego Szkaplerza i sympatyków duchowości pasjonistów
5. W sobotę o g.8:30 Msza św. i nabożeństwo o rychłą beatyfikację Sługi Bożego o. Bernarda Kryszkiewica, pasjonisty
6. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe odprawiane o g.18:00 w naszej świątyni
7. Nowy kalendarz mszalny na rok 2024 jest udostępniony wiernym w kancelarii parafialnej w godzinach.
8. Przyjmujemy intencje za zmarłych na Msze Św. Listopadowe odprawiane każdego dnia o godz. 18:30 przez cały miesiąc listopad.
9. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na sfinansowanie figur pasyjnych.
10. Skauci zapraszają w swoje szeregi chłopców oraz mężczyzn w wieku od 9 do 25 lat. Trwałe wartości, proste metody. Szczegóły na załączonych plakatach i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
11. W czwartek odbędzie się i w naszym mieście ogólnoświatowa akcja: „Koronka na ulicach miast świata”. Razem ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym „Nadzieja” zapraszamy do udziału w tym świadectwie wiary. Gromadzimy się przed godz. 15.00 w następujących miejscach: skrzyżowanie ul. Kościuszki i Konstytucji 3 Maja przy Sądzie; skrzyżowanie ul. Solidarności i Tomaszowskiej przy cmentarzu; rondo Jana Pawła II (przy Motelu); rondo Henryka Skierkowskiego (przy MDKu) i rondo Unii Europejskiej (przy Netto).
12. W piątek przypada liturgiczne święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
13. W przyszłą niedzielę, 1 października, po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci klas piątych i ich rodziców.
14. W intencji zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów oraz Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…