XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 października 2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci klas piątych i ich rodziców, natomiast po Mszy św. o godz.13:00 spotkanie formacyjne dla czcicieli różańca świętego.
2. Przez cały październik nabożeństwa różańcowe w naszym kościele o godz.18-tej. Różaniec dla dzieci z rodzicami w poniedziałki, środy i piątki, o godz. 16.30. Młodzież, szczególnie kandydatów do bierzmowania, zapraszamy w środy na godz.18-tą.
3. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na sfinansowanie figur pasyjnych.
4. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 modlitwa za kapłanów i o powołania.
5. W tym tygodniu Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci w piątek podczas różańca o godz. 16.30. W pierwszy piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00, a po Mszy św. o godz.18:30 adoracja prowadzona przez Misję św. Faustyny. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8:30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
6. Zapraszamy chłopców do grona ministrantów. Zapisy w zakrystii po mszach św
7. Nowy kalendarz mszalny na rok 2024 jest udostępniony wiernym w kancelarii parafialnej.
8. Przyjmujemy intencje za zmarłych na Msze Św. Listopadowe odprawiane każdego dnia o godz. 18:30 przez cały listopad.
9. W przyszłą niedzielę modlitwa różańcowa za Polskę. O godz.13:00 Msza św. w Dużym Kościele, po której o godz.14:00 – procesja różańcowa, a o godz. 15:00 zakończenie koronką do Miłosierdzia Bożego w Miasteczku Krwi Chrystusa. Zapraszamy wiernych do licznego udziału.
10. Fundacja „Queen” z Rawy Mazowieckiej organizuje w Miasteczku Krwi Chrystusa w sobotę, od godz. 9:30 spotkanie dla kobiet, pt. „Kobiecość – od odkrywania do celebracji.” Będzie to cykl wykładów poruszających różne aspekty kobiecości. Szczegóły spotkań dostępne na plakacie.
11. W przyszłą niedzielę, o godz. 11.30 Msza św. w intencji zmarłych rodziców z Grup Różańcowych modlących się za dzieci. Po Mszy św. spotkanie w klasztorze dla uczestników Grup obecnych na Eucharystii.
12. W intencji zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów oraz Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…