Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 28.05.2022 r.

  1. Już po raz dwunasty w Małym Kościółku, w najbliższą niedzielę, 4 czerwca Dzień Dziecka z Jezusem pod hasłem: „Dobre słowa niosą radość” Dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 11,30. Będziemy modlić się za dzieci i dorosłych, abyśmy wszyscy przez dobre słowa nieśli innym pociechę i pogodę ducha Będzie też modlitwa za dzieci o dobre przeżywanie zabaw i błogosławieństwo.  Po Mszy św. obok kościoła radosne świętowanie, możliwość nabycia drobnych pamiątek dla dzieci, a na zakończenie kolorowe pozdrowienie wszystkich dzieci świata. Zapraszamy na to spotkanie rodziców również z bardzo małymi dziećmi i przedszkolakami.
  2. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o 11.30, po zakończeniu Dnia Dziecka z Jezusem, spotkanie dla rodziców dzieci klas pierwszokomunijnych i Komunii Rocznicowej w sali nowego klasztoru.
  3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8:00. Po Mszy św. o godz.18:30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Misja św. Faustyny.
  4. W pierwszą sobotę po Mszy Św. o godz. 8:30 Różaniec Św. wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. We wtorek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie osób zaangażowanych w budowę i dekorację ołtarzy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar na wyjazd ministrantów do Gniezna. Wezmą oni udział w Mistrzostwach Polski w piłce nożnej Służby Liturgicznej.
  7. Na stoliku kruchcie kościoła można podpisać petycję wspierającą rozwój Szpitala Św. Ducha. Szczegóły tej akcji w gablocie z ogłoszeniami.
  8. W intencji naszych krewnych oraz dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…