VII Niedziela Wielkanocna – 21.05.2023 r

1. Dziś, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Dziś, podczas Mszy św. o godz. 11:30 Komunia św. Generalna dla dzieci klas piątych połączona z uroczystym odnowieniem przyrzeczeń Chrztu św.

3. Zachęcamy chłopców, szczególnie z pośród dzieci komunijnych i rocznicowych do służby Bożej przy ołtarzu. Zgłoszenia do o. Jerzego.

4. W piątek, 26 maja przypada Dzień Matki. Otaczamy wszystkie mamy serdeczną pamięcią i modlitwą.

5. W sobotę o godz. 8:30 Msz Św. i Różaniec w intencji rychłej beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego o. Bernarda Kryszkiewicza.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 Msza św. dziękczynna za 25 lat kapłaństwa o. przeora Wojciecha Adamczewskiego.

7. Nabożeństwa majowe połączone z modlitwą o zakończenie wojny na Ukrainie każdego dnia o godz. 18.00.

8. Na stoliku w przedsionku kościoła znajdziemy gazetkę „Kocham Rawę” z artykułami poświęconymi śp. ojcu profesorowi Damianowi Wojtysce, pasjoniście.

9. Wspólnota Anonimowych Hazardzistów oraz Rawska Grupa Przebudzeni zapraszają na mitingi osoby z uzależnieniem od hazardu. Jeśli czujesz, że nie dajesz sobie rady przyjdź w każdą sobotę o 16:15 do klasztoru ojców pasjonistów przy „Małym Kościółku”.

10. Dziś po Mszach św. zbiórka ofiar na rzecz Pani Natalii z Ukrainy, mieszkającej w naszym klasztorze. Pani Natalia musi poddać się skomplikowanej operacji biodra i przejść kosztowną rehabilitację. Z góry serdeczne Bóg zapłać.

11. W intencji śp. Heleny Libera, naszych krewnych oraz dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…