III Niedziela Zwykła – 23.01.2022 r.

  1. Z okazji Dnia Babci i Dziadka, dzieci zapraszają swoje babcie i dziadków dziś na Mszę św. o go. 11:30 na wspólną modlitwę w ich intencji połączoną z krótkim programem na zakończenie Mszy św.
  2. W przyszłą sobotę o godz. 8:30 Msz Św. i Różaniec w intencji rychłej beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego o. Bernarda Kryszkiewicza.
  3. W dniach 20 – 31 lipca br. organizowany jest wyjazd pielgrzymkowy do Włoch przez Toskanię do Rzymu. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie lub w kancelarii parafialnej.
  4. W sobotę 29 stycznia, o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie kolędowo-opłatkowe wszystkie wspólnoty działające przy naszej parafii „Małego Kościółka” Ojców Pasjonistów: Koła Żywego Różańca, Koło Radia Maryja, Misję Św. Siostry Faustyny, Bractwo Czarnego Szkaplerza, Asystę Parafialną. Mile widziane przyniesienie ciasta i owoców. Spotkanie odbędzie się w klasztorze. Zapraszają opiekunowie grup.
  5. Z okazji dnia Babci i Dziadka policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim Seniorom. W trosce o ich bezpieczeństwo przekazali cenne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, które znajdziemy na plakacie w gablocie, stronie internetowej i facebooku. Zachęcamy do uważnej lektury.
  6. Naszej modlitewnej pamięci polecamy Śp. Mariannę Adamczyk, Bożennę Rusinowską, naszych krewnych, dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…