IV Niedziela Zwykła – 30.01.2022 r.

  1. W środę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji nazywane również Świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu odprawiona będzie dodatkowa Msza o godz. 10:00. Na każdej Mszy poświęcenie świec gromnic. Ten dzień jest również obchodzony jako Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za wszystkie osoby Bogu poświęcone poprzez śluby zakonne.
  2. We czwartek wypada wspomnienie św. Błażeja patrona ludzi borykających się z chorobami gardła. W tym dniu można uzyskać błogosławieństwo gardła.
  3. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:30. Msza św. I piątkowa z udziałem dzieci o godz. 16:30, a po Mszy św. o godz.18:30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Misja św. Faustyny.
  4. W pierwszą sobotę po Msz Św. o godz. 8:30 Różaniec Św. wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie dla Kółek różańcowych.
  6. W dniach 20 – 31 lipca br. organizowany jest wyjazd pielgrzymkowy do Włoch przez Toskanię do Rzymu. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie lub w kancelarii parafialnej.
  7. Naszej modlitewnej pamięci polecamy Bożennę Rusinowską, naszych krewnych, dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…