II Niedziela Zwykła 16.01.2022 r.

  1. W ubiegły czwartek zakończyliśmy kolędowe wizyty duszpasterskie w domach naszych wiernych. Serdecznie dziękujemy z przyjęcie kapłanów i wspólną modlitwę. Bóg zapłać za złożone ofiary. W nadchodzącym tygodniu, po każdej Mszy wieczornej o godz. 18:30, będziemy błogosławić osobom, które nie mogły przyjąć kapłana w domu.
  2. Dziś w naszym kościele zespół Sceny Wartości, działający przy naszym klasztorze, przedstawi Jasełka Bożonarodzeniowe, pt. „Kto się zatroszczy o owieczki”. Widowisko rozpocznie się o godz. 16:00. Zapraszamy całe rodziny na przeżycie tajemnicy Bożego Narodzenia odniesionej do współczesnej rzeczywistości. Będzie również okazja do wspólnej refleksji i modlitwy za nasze rodziny. Z bardzo małymi dziećmi prosimy przyjść nieco wcześniej.
  3. Z okazji przypadającego w tym tygodniu Dnia Babci i Dziadka, dzieci zapraszają swoje babcie i dziadków w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30. na wspólną modlitwę w ich intencji połączoną z krótkim programem na zakończenie Mszy św.
  4. W przyszły piątek po Mszy Św. o 18:30 spotkanie dla Bractwa Czarnego Szkaplerza i konferencja o duchowości św. Pawła od Krzyża.
  5. W dniach 20 – 31 lipca br. organizowany jest wyjazd pielgrzymkowy do Włoch przez Toskanię do Rzymu. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie lub w kancelarii parafialnej.
  6. Nowa edycja kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych rozpoczyna się w najbliższy wtorek o godz. 19:10 w klasztorze. Zapraszamy. Bliższe informacje na stronie parafialnej.