Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021 r.

  1. Dziś przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświat. Po Mszy św. o godz. 10:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. Dzisiaj po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek, połączone z kiermaszem słodkości i drobiazgów, na rzecz Sandry. Sandra, czyli Wiola Górczyńska, jest mamą trzech małych córeczek. Od roku zmaga się ze złośliwym nowotworem piersi. Światełkiem nadziei jest kosztowny lek. Pomóżmy.
  3. W sobotę Msza Św. o godz. 8:30, a po niej różaniec św. w intencji rychłej beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego o. Bernarda Kryszkiewicza, pasjonisty
  4. Przyjmujemy intencje za zmarłych na wypominki całoroczne.
  5. Przyszła Niedziela rozpoczyna Adwent – czas przygotowania duchowego do Świąt Bożego Narodzenia.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na wymianę 53 okien w naszym klasztorze. Tę bardzo potrzebna inwestycję można również wspierać indywidualnie. Wszystkim dobroczyńcom już teraz mówimy serdeczne „Bóg zapłać” i obiecujemy wdzięczną modlitwę.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w dniu 4 grudnia na pielgrzymkę z okazji 30 rocznicy powstania katolickiego Radia Maryja. Zapisy u Pani Eli, nr tel. 536-657-115.
  8. Naszej modlitewnej pamięci polecamy Śp. Czesława Kłosa, Karola Siudzińskiego, naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…