I Niedziela Adwentu – 28.11.2021 r

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania duchowego do Świąt Bożego Narodzenia. Od jutra upoważnieni przez Ojca proboszcza ministranci i klerycy będą roznosili na terenie naszej parafii poświęcone opłatki wigilijne. Opłatki i bożonarodzeniowe świece Caritas można nabywać w zakrystii iw kancelarii parafialnej.
 2. Przez cały Adwent będą odprawiane Roraty w dni powszednie o godz. 7:00. Roraty z udziałem dzieci we wtorki, czwartki i soboty, zapraszamy także rodziców. Dzieci przynoszą ze sobą lampiony.
 3. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 zostanie odprawiona w intencji Grup Różańcowych Rodziców modlących się za dzieci. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w klasztorze.
 4. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci klas trzecich i ich rodziców. To spotkanie odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. w kościele.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. ministranci będą przed kościołem rozprowadzać „Sianko na stół Wigilijny”.
 6. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:30. Msza św. I piątkowa z udziałem dzieci o godz. 16:30, a po Mszy św. o godz.18:30 adoracja Najśw. Sakr. prowadzona przez wspólnotę Misja św. Faustyny.
 7. W pierwszą sobotę po Msza św. o godz. 8:30 Różaniec św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie dla Kółek różańcowych.
 9. Przyjmujemy intencje na Msze św. i na wypominki całoroczne na rok 2022.
 10. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na sfinansowanie wymiany 53 okien w naszym klasztorze. Wszystkim dobroczyńcom obiecujemy pamięć i wdzięczną modlitwę. Dzięki życzliwości Firmy Pana Marka Synowca prace przy wymianie okien zostały już pomyślnie zakończone.
 11. Bardzo dziękujemy Panu Stanisławowi i Arkadiuszowi Kabzińskim za pomoc w uporządkowaniu ogrodu klasztornego.
 12. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w sobotę 4 grudnia na pielgrzymkę do Torunia z okazji 30 rocznicy powstania katolickiego Radia Maryja. Zapisy u Pani Eli, nr tel. 536-657-115.
 13. Naszej modlitewnej pamięci polecamy naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…