XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.11.2021 r.

  1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświat. Po Mszy św. o godz. 10:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. W tę samą niedzielę 21 listopada po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek, połączone z kiermaszem słodkości i drobiazgów, na rzecz Sandry. Sandra, czyli Wiola Górczyńska, jest mamą trzech małych córeczek. Od roku zmaga się ze złośliwym nowotworem piersi. Światełkiem nadziei jest kosztowny lek. Pomóżmy. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8:30 nabożeństwo do św. Gemmy Galgani.
  4. W środę, w Szkole Podstawowej w Pukininie, odbędzie się finał Konkursu Miejsko-Gminnego o Świętych. W finale uczestniczą uczniowie sześciu szkół podstawowych z naszego miasta i gminy. Temat konkursu: „Nowi błogosławieni: Kardynał Stefan Wyszyński i Matka Elżbieta Róża Czacka”.
  5. W najbliższą sobotę, 20 listopada, spotkanie formacyjne dla dzieci klas piątych. Początek spotkania w klasztorze o godz. 13-tej.
  6. W listopadzie każdego dnia o godz. 18:30 odprawiana jest Msza św. listopadowa poprzedzona modlitwą różańcową.
  7. Przyjmujemy intencje za zmarłych na wypominki całoroczne.
  8. Naszej modlitewnej pamięci polecamy Śp. Piotra Nowaka, naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…