XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2021 r.

  1. W listopadzie każdego dnia o godz. 18:30 odprawiana jest Msza św. listopadowa poprzedzona modlitwą różańcową z wyczytaniem imion i nazwisk osób zmarłych. Wykaz zmarłych polecanych w tej Mszy św. znajdziemy w gablocie, a także na Stronie internetowej i Facebooku Parafii.
  2. W przyszły czwartek 11 listopada narodowe Święto Niepodległości Polski. Podczas Mszy św. o godz. 18:30 modlitwa za Ojczyznę.
  3. W przyszły piątek 12 listopada po Mszy Św. o 18:30 spotkanie dla Bractwa Czarnego Szkaplerza i Konferencja Jubileuszowa o duchowości Św. Pawła od Krzyża.
  4. Przyjmujemy intencje za zmarłych na wypominki całoroczne.
  5. W przyszłą niedzielę 14 listopada o godz. 12:45 Skauci Europy zapraszają do udziału w grze miejskiej pod hasłem „Podchody z ks. Zienkowskim”. Rozpoczęcie przed Dużym kościołem. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6. Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy do Dużego kościoła w Rawie Maz., w niedzielę 14 listopada o godz. 19:00 na: Koncert Muzyki Patriotyczno -Sakralnej w wykonaniu: Poznańskiego Chóru Chłopięcego pod dyrekcją Jacka Sykulskiego.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w dniu 4 grudnia na pielgrzymkę z okazji 30 rocznicy powstania katolickiego Radia Maryja. Zapisy u Pani Eli, nr tel. 536-657-115.
  8. Naszej modlitewnej pamięci polecamy Śp. Genowefę Puławską, naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…