Ogłoszenia XVIII Niedziela zwykła – 01.08.2021 r.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota tygodnia. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:30.
  2. Podziękowanie Małej Akademii.

W lipcu przy naszym kościele została zorganizowana już po raz dwudziesty trzeci; Mała Akademia Wakacyjna. Zajęcia miały charakter formacyjno-rekreacyjny i odbywały się pod hasłem: DOBRO MAM – DOBRO DAM ! Tym razem dzieci uczyły się odkrywać dobro; w sobie i dzielić się tym dobrem z innymi. W trakcie spotkań miały ciastka i słodkie napoje.

Paniom nauczycielkom za prowadzenie zajęć oraz wszystkim dobroczyńcom za pomoc Mała Akademia składa podziękowanie. Dziękujemy również za wszelką życzliwość osobom, które ofiarami i dobrym słowem wspierały to przedsięwzięcie, zwłaszcza rodzicom i dziadkom dzieci uczestniczących w spotkaniach. W ten sposób przy naszym kościele w Rawie, można było po raz kolejny zorganizować wartościowe spotkania. Niech ta współpraca rodziców, nauczycieli i klasztoru uwielbia Boga, Maryję oraz służy dobru rodzin i lokalnej społeczności.

Szczegółowe podziękowanie znajduje się w gablocie.

  1. W dniach 6 – 7 sierpnia jest organizowana pielgrzymka do Lichenia na nocne czuwanie i modlitwę za Ojczyznę pod hasłem „Noc walki o błogosławieństwo dla Polski”. Wyjazd od oo. Pasjonistów o godz. 12:00. Zapisy u Pani Bożeny, tel. 46 815 44 95. Zapisy do środy. Kochasz Polskę jedź z nami.
  2. Burmistrz miasta Piotr Irla oraz Miejski Dom Kultury zapraszają – dziś o godzinie 16:00 do altany w parku miejskim, gdzie odbędzie się koncert Warszawo – Pamiętamy w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich. O godz. 17:20 na Cmentarzu wojskowym w Rawie Mazowieckiej modlitwa za poległych żołnierzy w Powstaniu Warszawskim raz uroczystość złożenia kwiatów i zapalenia zniczy. O godz. 18:00 Msza św. w intencji poległych żołnierzy w Powstaniu Warszawskim w Kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Rawie Mazowieckiej.
  3. W dniu 8 sierpnia przy MDKu najmłodsi będą mogli uczestniczyć w koncercie zespołu dziecięcego Kluczyki do Muzyki, a dorośli posłuchać ulubionych przebojów w wykonaniu duetu Joanna Rolewska i Szymon Kowalczyk. Początek o godz. 16:00.