XVII Niedziela Zwykła Ogłoszenia – 25 lipca 2021 r.

1. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny rozkład Mszy św. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 13-tej i 17-tej, a w dni powszednie o godz. 7-mejrano, a kancelaria do 31 sierpnia czynna jest w dni powszednie od g. 17:00 do g. 18:00, a w soboty od g. 10:00 do 11:00. W czwartki kancelaria jest nieczynna.
2. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców. Pokropienie samochodów święconą wodą będzie się odbywać przy ul. Krzywe Koło. Złożone ofiary będą przeznaczone na pomoc misjonarzom z Ukrainy.
3. W sobotę msza św. o g. 8:30, a po niej różaniec św. w intencji rychłej beatyfikacji czcigodnego Sługi Bożego o. Bernarda Kryszkiewicza, pasjonisty.
4. Nowa edycja kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych będzie od września b.r. w klasztorze. Bliższe informacje na stronie internetowej parafii. Prosimy o zapisywanie się mailowo na kurs.
5. Prasa katolicka jest do nabycia na stoliku pod chórem.
6. Zapraszamy na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne Grupy brązowej z nowym przewodnikiem odbędzie się dzisiaj o g. 19:30 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.
7. W intencji sp. Mariusza Liberę, Marka Bernacika, zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów oraz Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…