XIX Niedziela Zwykła Ogłoszenia – 8.08.2021 r.

  1. W przyszłą niedzielę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Z tej okazji w naszej parafii obchodzimy Odpust Patronki naszego kościoła. Uroczystą Sumę o godz. 11:30 będzie sprawował o. Rafał Pujsza pasjonista, który wygłosi też homilię. Po Mszy Św. Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę, służbę liturgiczną, dzieci, bielanki sypiące kwiaty i wszystkich wiernych. Do tej Uroczystości przygotowuje nas, odmawiana codziennie po wieczornej Mszy Św., Nowenna o Matce Bożej.
  2. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8:30 nabożeństwo do Michała Archanioła.
  3. Za tydzień w niedzielę w „Dużym kościele” w Rawie Maz. o 19:00 będzie Koncert muzyki cerkiewnej – wystąpi Kameralny Chór Męski Chrześcijańskiej Akademii Katolickiej w Warszawie.
  4. W intencji Ś.p. Krzysztofa Kantorka i naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…