XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2019 r.

  1. W lipcu i sierpniu w niedziele nie jest odprawiana Msza św. o godz. 13.00, a w dni powszednie o godz. 7.00.
  2. W zakrystii można nabyć zdjęcia tegorocznego dywanu kwiatowego oraz nabyć tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, wakacyjny dwumiesięcznik „Miłujcie się” oraz jubileuszowy album z racji 20.rocznicy wizyty Jana Pawła II w Łowiczu w cenie 25 zł.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. pobłogosławimy mechaniczne pojazdy i ich użytkowników z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia Świętego Krzysztofa, patrona kierowców.
  4. Zachęcamy do udziału w Pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, wyruszy ona 6 sierpnia. Przewodnik grupy Brązowej – ks. Paweł zaprasza na spotkanie dla pielgrzymów – 4 sierpnia w „Dużym kościele” w Rawie Maz. o godz. 19:00.
  5. W każdą niedzielę w okresie wakacji w Rawie Mazowieckiej w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP będzie dla wygody wypoczywających odprawiana Msza św. o godz. 20,00.
  6. Dziś nad rawskim zalewem, teren przy hali sportowej OSIR, odbędzie się II Rawski Bieg po Trzeźwość promujący życie bez środków zmieniających nastrój. Początek o godz.13,30.
  7. Na czas wakacyjnego wypoczynku życzymy wszystkim wypoczywającym błogosławieństwa Bożego i życzymy, by był to czas bezpieczny, pogodny i radosny. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.