XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 sierpnia 2019 r .

  1. Za 2 tygodnie w niedzielę, 1 września będziemy przeżywać Odpust Matki Bożej Pocieszenia i Dożynki parafialne. Suma odpustowa z poświęceniem wieńców dożynkowych i procesją eucharystyczną zostanie odprawiona o godz. 13.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy asystę, bielanki, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. 
  2. W zakrystii można nabyć tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Miłujcie się” oraz kalendarz diecezjalny na przyszły rok w cenie 6 zł.
  3. W niedzielę 18 sierpnia o godz:16.00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się doroczny piknik RAZ NA LUDOWO, na który zapraszają Burmistrz Miasta Piotr Irla oraz dyrektor MDK-u.
  4. Zarząd Powiatu Rawskiego oraz Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje i serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w XXI Dożynkach Powiatowych w dniu 25 sierpnia 2019r. Rozpoczną się one Mszą św. w /kościele Niepokalanego Poczęcia NMP/ „dużym kościele” pod przewodnictwem Ks. Bp. Wojciecha Osiela o godz. 11.30. Dalsza część również rozrywkowa odbędzie się na terenie Zamku Książąt Mazowieckich.
  5. Wszystkim parafianom i gościom, życzymy Chrystusowego pokoju i błogosławionego tygodnia!