III Niedziela Zwykła – 29.01.2023 r.

 1. W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycyjnie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu odprawiona będzie dodatkowa Msza o godz. 10:00. Na każdej Mszy poświęcenie świec – gromnic. Ten dzień jest również obchodzony jako Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za wszystkie osoby Bogu poświęcone poprzez śluby zakonne.
 2. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:30. Msza św. I piątkowa z udziałem dzieci o godz. 17:30, a po Mszy św. o godz.18:30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Misja św. Faustyny.
 3. W pierwszą sobotę po Msz Św. o godz. 8:30 Różaniec Św. wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
 4. W sobotę, 4 lutego – Szkoła Modlitwy dla dzieci klas trzecich w ramach przygotowań do I Komunii św. Spotkania w nowym klasztorze:

– o godz. 10-tej – klasa 3a i dzieci ze szkoły w Pukininie

– o godz. 11-tej – klasa 3b i 3c.

 1. W sobotę o godz. 11:00 Msza św. w intencji Powstańców Styczniowych. Zapraszamy także na obchody 160 rocznicy Powstania w naszym mieście. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 spotkanie dla Kółek różańcowych.
 3. Kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego będzie we wtorek 31 stycznia o godz. 19:10 w klasztorze.
 4. Modlitwa o pokój na Ukrainie każdego dnia o godz. 18:00.
 5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Włoch od 8 do 19 września br. W programie również miejsca związane z naszym Zgromadzeniem i jego świętymi. Program do pobrania w zakrystii i kancelarii: oraz na stronie internetowej: https://gabrielmir.pl/rok-2023/wlochy-ze-sw-gemma-galgani.
 6. Dziś po Mszach św. zbiórka ofiar na rzecz Pauliny Zaborowskiej zmagającej się z ciężką chorobą. Ratunkiem jest dla niej kosztowna operacja.
 7. W intencji śp., Marii Iwańczyk, Janiny Gawot, zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów, Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…