XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022 r.

  1. W listopadzie każdego dnia o godz. 18:30 odprawiana jest Msza św. listopadowa, poprzedzona modlitwą różańcową z wyczytaniem imion i nazwisk osób zmarłych. Wykaz zmarłych polecanych w tej Mszy św. znajdziemy w gablocie, a także na Stronie internetowej i Facebooku Parafii.
  2. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 nabożeństwo do św. Gemmy Galgani.
  3. Przyjmujemy na wypominki całoroczne na rok 2023.
  4. Organizowana jest pielgrzymka dwudniowa pielgrzymka do Lichenia i Torunia w dniach 3-4 grudnia b.r. Zapisy u Pani Eli (tel. 536-657-115) i u Pani Bożeny (tel. 815-44-95).
  5. W przyszłą niedzielę nasza parafia w ramach wizytacji kanonicznej będzie gościć J.E ks. bp Andrzeja Franciszka Dziubę w czasie Mszy św. o g.8:30, 10:00, 11:30 i 13:00. W czasie mszy sw. o g.8:30 nastąpi uroczyste wprowadzenie ks. biskupa łowickiego, a w czasie mszy św. o. Proboszcz zapozna nas ze sprawozdaniem z życia parafii. W czasie mszy św. o g.10:00 pod przewodnictwem ks. biskupa łowickiego prezentować się będą: duszpasterstwo młodzieży, służba liturgiczna i asysta. W czasie mszy św. o g.11:30 zaprezentuje się duszpasterstwo dzieci, a w czasie mszy św. o g.13:00 – kółka różańcowe i pozostałe grupy modlitewne. Po mszy św. o g.13:00 ks. biskup łowicki dokona poświęcenia nowego krzyża misyjnego. W poniedziałek 21 listopada ks. biskup łowicki odwiedzi znajdujące się na terenie naszej parafii: przedszkola, szkoły podstawowe, szkołę ponadpodstawową oraz chorych i personel szpitala Świętego Ducha. Zapraszamy wiernych do licznego udziału i modlitwy w intencji owoców duchowych wizytacji. Szczegółowy plan wizytacji znajduje się w gablocie i na stronie internetowej
  6. Osoby, które przekazują swoje ofiary przez Internet pragniemy poinformować, że na stronie internetowej parafii podane są nowe numery do konta klasztornego oraz konta parafialnego.
  7. W intencji zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów oraz Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…