XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022 r.

  1. Dziś obchodzimy w naszym kościele Odpust Matki Bożej Pocieszenia i Dożynki parafialne. O godz. 10:00 Uroczysta Msza św. i procesja Eucharystyczna. Homilię wygłosi o. Jakub Barczentewicz, pasjonista.
  2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego połączona z błogosławieństwem dzieci dziś o godz. 11.30.
  3. W sobotę po Mszy św. o godz.8:30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich, przystępujących w tym roku szkolnym do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę, 11 września po Mszy św. o godz. 11.30.
  5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania – uczniów klas 8 z naszej parafii – w przyszłą niedzielę 11 września o godz.10.00 na Msze św., a po niej na spotkanie formacyjne w klasztorze.
  6. Dla narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego odbędzie się w  poniedziałki 12 września od godz. 17.20, a nowa edycja kursu przedmałżeńskiego rozpocznie się we wtorek  20 września od godz.19.10 w klasztorze.
  7. W najbliższą sobotę w Dużym kościele w Rawie Maz. zostanie otwarty „Ogród Dialogu” . Zostanie też poświęcona Droga Krzyżowa Narodu Polskiego upamiętniająca obóz jeniecki dla żołnierzy września 1939 r,. który tam się znajdował. W niedzielę będzie tam piknik parafialny, a w środę 13 września – pierwszy raz nabożeństwo fatimskie. Szczegóły są podane na plakacie w gablocie i stronie internetowej.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar dla 25-letniej Natalii Karpenko zmagającej się z rakiem mózgu. Natalia mieszka w okolicach Lwowa na Ukrainie. Koszt leczenia przerasta możliwości materialne jej rodziny i dlatego prosi o pomoc. Bóg zapłać ofiarodawcą.
  9. W intencji Śp. Jana Włodarczyka, zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów oraz Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…