XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2022 r.

  1. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny rozkład Mszy św.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar na zakup sprzętu do wytwarzania prądu do respiratora dla Kamila z naszego Osiedla 9 Maja, który cierpi na zanik mięsi typu Duchenne’a. Lato to sezon burzowy i istnieje duże prawdopodobieństwo przerw w dostawie prądu. A to realne zagrożenie życia dla Kamila. Posiadanie własnego agregatu to duże poczucie bezpieczeństwa dla Kamila. Prosimy o pomoc i dziękujemy za wsparcie.
  3. W pierwszy piątek do chorych udamy się od g. 9.30. W czasie wakacji nie ma pierwszopiątkowej Mszy św. o g.16.30 z udziałem dzieci. Po Mszy św. wieczornej Adoracja prowadzona przez wspólnotę Misja św. Faustyny.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o g.8,30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Na podwórzu naszego Klasztoru zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na rzecz pomocy Kościołowi na wschodzie. Zbiórka potrwa do 9 sierpnia.
  6. Nowa edycja kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych planowana jest od połowy września b.r. w klasztorze. Prosimy narzeczonych o zapisywanie się mailowo na kurs. Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Torunia na Dziękczynienie w Rodzinie w sobotę 06 sierpnia. Wyjazd o g. 7,30. Zapisy u p. Bożeny i u p. Eli. Telefony są podane w gablocie.
  8. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców. Ofiary zebrana przy tej okazji przeznaczymy na pomoc osobom z Ukrainy przebywającym w naszym klasztorze. Poświęcenie obywać się będzie przy ul. Krzywe Koło.
  9. W intencji zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów oraz Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…