Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022 r.

  1. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii i klasztoru. Obecnie gościmy 10 osób z Ukrainy, cztery kobiety i sześcioro dzieci. Mile widziane wsparcie świeżą żywnością.
  2. W poniedziałek na Mszy św. o godz.16.00 młodzież otrzymana Sakrament Bierzmowania z rąk ks. bp Wojciecha Osiala.
  3. Zapraszamy narzeczonych na kursu przedmałżeński. W tym tygodniu spotkanie wyjątkowo w czwartek o godz. 19.10 w klasztorze. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę, 1 maja, dzieci klas trzecich przystąpią do I Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10.00. Dzieci te przychodzą na bezpośrednie przygotowania do naszego kościoła od wtorku do piątku na godz. 16-tą. Spowiedź dzieci, ich rodziców oraz chrzestnych odbędzie się w sobotę, 30 kwietnia, o godz. 14.30. Przypominamy, że tak jak w poprzednich latach, z racji uroczystości I Komunii św. Msza św. w niedzielę 1 maja o godz. 10-tej jest zarezerwowana dla dzieci pierwszokomunijnych i ich najbliższych. Wejście do kościoła w pierwszej kolejności za specjalnymi Kartami Wstępu. Dlatego bardzo prosimy, aby wierni niezainteresowani bezpośrednio tymi uroczystościami, uczestniczyli tego dnia we Mszach św. odprawianych o innej godzinie.
  5. Oto terminy pozostałych uroczystości komunijnych w naszym kościele:

                Rocznica I Komunii św. dla klas czwartych, 8 maja, godz.11.30

                Komunia Generalna dla klas piątych, 15 maja, godz. 11.30

  1. Spotkanie dla dzieci klas piątych i ich rodziców, związane z przygotowaniami do Komunii św. Generalnej, odbędzie się w tym tygodniu w czwartek, 28 kwietnia, o godz. 19-tej, w nowym klasztorze.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie formacyjne dla Kół Różańcowych.
  3. Dziś po Mszach św. charytatywny kiermasz kwiatowy. Dochód przeznaczony będzie na utrzymanie uchodźców przebywających w naszym klasztorze.
  4. W kruchcie na stoliku dostępne jest darmowe Pismo Rodziny Pasjonistów w Polsce „Słowo Krzyża”.
  5. Gratulujemy Ministrantom i Lektorom zajęcia II miejsca w Turnieju Finałowym Piłki Nożnej o Puchar Biskupa Łowickiego.