II Niedziela Bożego Narodzenia – 02.01.2022 r.

  1. Dziś rozpoczęliśmy odczytywanie nowych wypominek. Ich tekst dostępny będzie na parafialnej stronie internetowej, Facebooku i w gablocie. Prosimy o zgłaszanie uwag.
  2. Dziś w naszym kościele zespół Sceny Wartości, działający przy naszym klasztorze, przedstawi Jasełka Bożonarodzeniowe, pt. „Kto się zatroszczy o owieczki”. Widowisko rozpocznie się o godz. 16.30. Zapraszamy całe rodziny na przeżycie tajemnicy Bożego Narodzenia odniesionej do współczesnej rzeczywistości. Będzie również okazja do wspólnej refleksji i modlitwy za nasze rodziny. Z bardzo małymi dziećmi prosimy przyjść nieco wcześniej.
  3. Dziś na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 o godzinie 13:00 rozpocznie się charytatywny piknik rodzinny dla Arianki Wasiak. Niespełna roczna Arianka zmaga się z nowotworem mózgu. Cały dochód z pikniku przeznaczony zostanie na operację ratująca życie Arianki. Zapraszamy.
  4. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego – „Trzech Króli”. Msze święte wg porządku niedzielnego. Na każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła.
  5. W pierwszy piątek miesiąca wizyty u chorych od godz. 8.30. Po Mszy św. o 18:30 Adoracja prowadzona przez misję siostry Faustyny.
  6. Nowa edycja kursu przedmałżeńskiego będzie od połowy stycznia. Bliższe informacje są na stronie parafialnej.
  7. Burmistrz miasta Piotr Irla oraz dyrektor MDKu Grzegorz Klimczak zapraszają na doroczną Galę Noworoczną, która odbędzie się 8 stycznia 2022 roku o godz:18.00. W czasie koncertu muzycy filharmonii łódzkiej zabiorą Państwa do Wiednia w świat muzyki Straussa, Lehara, Kallmana i Mozarta. Bilety do nabycia w kasie MDKu.