XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021 r.

 1. Dziś po Mszy św. o g.11:30 spotkanie dla rodziców dzieci klas 3, a po Mszy św. o g. 13:00 spotkanie formacyjne dla kółek różańcowych.
 2. W naszej parafii rozpoczęła się formacja dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy kandydatów i ich rodziców do udziału w niedzielnych mszach św. o g. 10:00. Po Mszach św. kandydaci będą mieli stemplowane indeksy. Indeksy są do odebrania u katechetów w szkole i w kancelarii parafialnej.
 3. W poniedziałek 13 września po Mszy św. o g. 18:30 nabożeństwo fatimskie z procesja wokół Kościoła.
 4. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszach św. błogosławieństwom relikwiami Krzyża Świętego.
 5. W środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. O g. 17:45 adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Matki Bożej Bolesnej.
 6. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie dla Bractwa Czarnego Szkaplerza i konferencja jubileuszowa o duchowości św. Pawła od Krzyża.
 7. W sobotę po Mszy św. o g. 8:30 i nabożeństwo do św. Gemmy Galgani.
 8. Poradnia Życia Rodzinnego będzie w poniedziałek 13 września o godz.17:20 w klasztorze, a nowa edycja kursu małżeńskiego rozpocznie się we wtorek 21 września o godz.19:10. Chętni narzeczeni zapisują się przez adres mailowy podany na stronie parafialnej.
 9. Zapraszamy chłopców młodszych i starszych do grona ministrantów. Zapisujemy się po Mszach św. w zakrystii do końca września br.
 10. Kalendarz mszalny na rok 2022 będzie udostępniony dla wiernych w kancelarii od poniedziałku 27 września b.r. Diecezjalne kalendarze na rok 2022 dostępne są w zakrystii.
 11. Na prośbę Papieża Franciszka dziś po Mszach zbieramy datki na Afganistan.
 12. Naszej modlitewnej pamięci polecamy Śp. Stanisława Lesiaka, Marka Szulekę, naszych zmarłych krewnych, dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…