IV Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021 r.

1. Od dziś do środy przeżywamy w naszej świątyni rekolekcje wielkopostne. Głosi je o. Waldemar Gonczaruk, redemptorysta.

Dziś nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św.

Od poniedziałku do środy nauki podczas Mszy św. o g. 8:30; 10:00; 17:00 i 18:30.

Rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbędą się w formie on-line przez transmisje internetową z Kościoła o g. 15:00 dla klas 4-7; o g. 16:00 dla klas 1-3 i o g. 20:00 dla klas 8 i dla młodzieży szkół średnich.

Zachęcamy do spowiedzi św. podczas każdej Mszy św. Nie będzie specjalnego dnia Spowiedzi św. w czasie rekolekcji. Prosimy, aby Rodzice zachęcali swoje dzieci do spowiedzi św. Plan rekolekcji jest zamieszczony na stronie internetowej i w gablocie. W czasie trwania rekolekcji kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W środę 17 marca będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne na każdej mszy św. Pamiętajmy o modlitwie indywidualnej w tej intencji.

2. Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątek: Droga Krzyżowa z udziałem dzieci o g. 16:30; dla dorosłych o g. 17:30, a o g. 20:00 – dla młodzieży.

W sobotę: o g. 17:50 – Koronka do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

W niedzielę g. 6:30 Godzinki o Męce Pańskie;

dziś o g. 17:50 – nabożeństwo Gorzkich Żali.

Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w nabożeństwach przez transmisje internetowe na naszej stronie parafialnej.

3. W piątek 19 marca przypada uroczystość św. Józefa –oblubieńca N.M.P. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. jak w dni powszednie.

4. W piątek po Mszy św. o g. 18:30 konferencja jubileuszowa o duchowości św. Pawła od Krzyża – Założyciela Pasjonistów

5. W sobotę po Mszy św. o g. 8:30 Msza św. i nabożeństwo do św. Gemmy Galgani.

6. Poradnia Życia Rodzinnego będzie dla narzeczonych we wtorek 23 marca o g. 17:20, a nowa edycja kursu przedmałżeńskiego odbędzie po Świętach Wielkanocnych. Zapisy i informacje przez mail podany na stronie internetowej.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz na nową bezdotykową kropielnicę przy ołtarzu św. Antoniego.

8. W intencji zmarłych z naszych rodzin, zmarłych pasjonistów i Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru, módlmy się wspólnie. Wieczny odpoczynek…