II Niedziela Wielkiego Postu Ogłoszenia – 28.02.2021 r.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątek: Droga Krzyżowa z udziałem dzieci o g. 16:30, dla dorosłych o g. 17:30, a o g. 20:00 – dla młodzieży. 

W sobotę: o g. 17:50 – Koronka do Siedmiu Boleści Matki Bożej,

a w niedzielę o g. 6:30 Godzinki o Męce Pańskiej, a o g. 18:00 – nabożeństwo Gorzkich Żali.

Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w nabożeństwach przez transmisje internetowe na naszej stronie parafialnej.

2. Dziś po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar na rzecz Dzieła Pomocy Misjonarzom. Zachęcamy wiernych do wzięcia wyłożonego bezpłatnie czasopisma „Dobre Nowiny”.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Po mszy św. o g. 8:30 i g. 18:30 nabożeństwo wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. wieczornej  adoracja prowadzona przez Wspólnotę Misja św. Faustyny. Do chorych udajemy się tylko na zaproszenie. Prosimy o zgłaszanie chorych przez bliskie osoby osobiście lub telefonicznie.

4. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8:30 różaniec św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 10:00 Msza św. pod przewodnictwem ks. bp Wojciecha Osiala z okazji Roku Jubileuszowego 300-lecia istnienia Pasjonistów. Po Mszy specjalny program przygotowany przez młodzież i dzieci.

6. Spotkanie modlitewne dla kółek różańcowych odbędzie się w przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 13:00.

7. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w tym roku w naszej świątyni od 14 do 17 marca. Wygłosi je o. Waldemar Gonczaruk, redemptorysta. Plan rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę.

8. Przybocznym ołtarzu św. Antoniego została umieszczona bezdotykowa kropielnica. Jej koszt to 1300 zł. Zakup można wesprzeć indywidualną ofiarą złożoną na konto parafialne lub w zakrystii.

9. W intencji zmarłych z naszych rodzin ,za zmarłą Anielę Kotkiewicz, za zmarłych pasjonistów i Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru, módlmy się wspólnie. Wieczny odpoczynek…