VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

1. Ojciec Przeor naszego Klasztoru wraz z organizatorami turnieju zapraszają Rodziców i dzieci na V Halowy Rodzinny Turniej w Piłce Nożnej, który odbędzie się dzisiaj w niedzielę od godz. 13.00 w Hali Milenium przy ul. Kazimierza Wielkiego 28 w Rawie Mazowieckiej.
2. Dziś po każdej mszy św. można nabyć wydaną nowennę o św. Gabrielu pasjoniście, nowy numer miesięcznika rodzin katolickich „Nasza Arka” oraz inne materiały Centrum Duchowości Pasyjnej
3. „Szkoła Modlitwy” czyli spotkanie modlitewno-formacyjne dla dzieci pierwszokomunijnych z kl. 3 c i dzieci z Pukinina odbędzie się w najbliższą sobotę o g.10,00 w klasztorze.
4. W zakrystii polecamy tygodniki katolickie „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
5. Poradnia rodzinna dla narzeczonych we wtorek 18 lutego od g.17,20 w klasztorze.
6. W piątek przypada uroczyste wspomnienie Męki Pańskiej. Po Mszy św. o g.8,30 i 18,30 będzie możliwość ucałowania relikwii krzyża świętego.
7. Bractwo Czarnego Szkaplerza i sympatycy duchowości pasyjnej w piątek po mszy św. o g.18,30 mają spotkanie formacyjne w klasztorze.
8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Toskanii i Watykanu. Program można otrzymać w zakrystii
9. Zapraszamy na spotkanie z p. Maciejem Kozłowskim, który opowie o swojej pielgrzymce do grobu św. Jakuba w Santiago di Compostela w niedzielę 23 lutego o g.19,30 w auli naszego klasztoru. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Chrześcijanin 24h.
10. Porady prawne w ostatnią sobotę miesiąca 29 lutego od g.9,00 w klasztorze.
11. W najbliższą sobotę, 22 lutego w godz. 9,30 – 13,30 odbędą w Rawie Maz. w kawiarence przy „Dużym kościele” warsztaty nt „jak rozmawiać z dziećmi o seksualności”. Poprowadzą je specjaliści z Łodzi, Magdalena i Piotr Ogrodowczyk. Zachęcamy do zdobycia cennego doświadczenia rodziców, małżonków, narzeczonych. Zapisy telefoniczne, szczegóły i dane kontaktowe na plakacie.
12. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na tzw. tacę gospodarczo-inwestycyjną.