UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 24.11.2019 r.

 1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, kończy rok liturgiczny
 2. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Jest to również I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 13.00 nabożeństwo eucharystyczne. Po nabożeństwie odbędzie się w kościele spotkanie modlitewne dla Kółek Różańcowych.
 3. Rekolekcje adwentowe odbędą się w naszej parafii od niedzieli 15 do wtorku 17 grudnia. Będzie je głosił o. Paweł Sawiak, jezuita z zespołem muzycznym Mocni w Duchu z Łodzi. Już dziś serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w nich. W pierwszym dniu rekolekcji /15 XII/ o godz. 19.30, zespół Mocni w Duchu, zaprasza na koncert ewangelizacyjny.
 4. W sobotę /ostatnia sobota miesiąca/ po Mszy św. o godz. 8.30 będzie nabożeństwo przez wstawiennictwo sługi Bożego o.Bernarda Kryszkiewicza.
 5. Dziś zapraszamy do klasztoru na godz. 16,00 na pokaz filmu fabularno-dokumentalnego Dzik, o bitwie z 1944 w powiecie rawskim. /Reż. Łukasz Chojecki i Damian Wenty/.
 6. Dziś o godz. 19.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP odbędzie się „Koncert Patriotyczny”. Bliższe informacje – na plakacie.
 7. Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa zapraszają w niedzielę 1 grudnia na skupienie dla dorosłych. Szczegóły na plakacie.
 8. Zapraszamy na filmy do kina Roma w MDK-u: „Nieplanowane” w poniedziałek 25 listopada o g.18,30 oraz „Miłość i Miłosierdzie” o św. siostrze Faustynie Kowalskiej w czwartek 5 grudnia o g.18,30 Bilety po 13 zl są do nabycia w kasach kina. Organizatorem jest stowarzyszenie chrześcijanin 24h.
 9. W marcu 2020r jest organizowana autokarowa pielgrzymka do Medjugorie. Dodatkowe informacje na ulotkach i afiszu.
 10. W zakrystii polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, nowy numer „Miłujcie się”.
 11. W ostatnim czasie w naszej parafii zmarły: +Marianna Machnicka i Halina Galińska. Za nich oraz za naszych Darczyńców i bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek…