XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019 r.

 1. Od wtorku rozpoczyna się październik. Zapraszamy wiernych o godz. 18,00 codziennie do wspólnego odmawiania różańca św. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Dla dzieci różaniec św. będzie w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 16,30. W środę po różańcu spotkanie z dziećmi klas pierwszokomunijnych i ich rodzicami.
 2. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Nabożeństwo do N.S.J po mszy św. o g.8,30 i 18.30. Po Mszy św. o godz. 18.30 adoracja Najśw. Sakr. prowadzona przez wspólnotę Misja św. Faustyny. Do chorych udamy się od godz. 9.30.
  Dzieci w I piątek zapraszamy na Msze św. o godz. 16.30 spowiedź św. od godz. 16.15.
 3. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 z racji I soboty miesiąca adoracja prowadzona przez R.M.P.M.
 4. W przyszłą I niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 nabożeństwo eucharystyczne. Po nabożeństwie odbędzie się w kościele spotkanie modlitewne dla Kółek Różańcowych.
 5. Trwają prace wokół naszej świątyni, by ją odwodnić. W przyszłą niedzielę ofiary złożone przez Was na tacę będą przeznaczone na ten cel. Już dziś składamy podziękowanie.
 6. Kurs przedmałżeński odbywa się we wtorki od g. 19.15. A spotkania w Poradni Rodzinnej w trzeci wtorek miesiąca o godz. 17.20.
 7. Zapraszamy na religijny film pt. „Tajemnica Ojca Pio” w czwartek 24 października o g. 18.30 do kina Roma w MDK. Koszt 13 zł. Bilety do nabycia w zakrystii i w kasach kina. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie „Chrześcijanin 24h”.
 8. Dzisiaj w hali Milenium, ul. Kazimierza Wielkiego 28 odbędzie się Festyn Witaj Przedszkolaku.
 9. W zakrystii można nabyć tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, jubileuszowy album z wizyty Jana Pawła II w Łowiczu oraz nowy kalendarz diecezjalny na rok 2020
 10. W ostatnim miesiącu w naszej parafii zmarli: +Andrzej Iskierka; Marianna Bukowska, Tadeusz Buzow; Zbigniew Jastrzębski i Marian Grzyb. Za nich oraz za naszych Darczyńców i bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek …
 11. W związku ze zmianą opłat za odbiór odpadów komunalnych, Wójt Gminy Rawa Mazowiecka prosi o składanie nowych deklaracji w terminie do 14.10.2019r. W deklaracji należy podać liczbę osób zamieszkujących nieruchomość oraz sposób zbierania odpadów: selektywnych lub zmieszany. Druki deklaracji dostępne są w Urzędzie Gminy Rawa Maz., na stronie internetowej Gminy oraz u Sołtysów.