Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2.06.2019 r.

 1. Dzisiaj po raz dziewiąty w Małym Kościółku „Dzień Dziecka z Jezusem”. Zapraszamy dzieci na Mszę świętą o godz. 11,30. Będzie modlitwa za dzieci na całym świecie, także o dobre przeżywanie zabaw i błogosławieństwo. Przed Mszą św. możliwość nabycia drobnych pamiątek, a po Mszy św. wokół kościoła świętowanie z rodzicami i przesłanie kolorowego pozdrowienia do wszystkich dzieci.
 2. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13-tej nabożeństwo eucharystyczne, procesja wokół kościoła oraz spotkanie kół różańcowych. Zapraszamy do udziału.
 3. Ojcowie Pasjoniści zapraszają na 12-dniową pielgrzymkę do Włoch w atrakcyjnej cenie w dniach od 8 do 19 lipca. Szczegóły w zakrystii i kancelarii na programach wyjazdu.
 4. W klasztorze – kurs przedmałżeński wtorek godz. 19.10; Poradnia życia rodzinnego 18 czerwca godz. 17.20; Porady prawne w sobotę 15 czerwca godz.9,00.
 5. W zakrystii można nabyć prasę katolicką, tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz czasopismo „Różaniec św.” na czerwiec br. z rozważaniami św. Gemmy Galgani.
 6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Po mszy św. o g.8,30 nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa. W I piątek miesiąca od g.9,30 odwiedzamy chorych z naszej parafii. Do zakrystii można zgłaszać nowe chore osoby. Po Mszy św. o g.18,30 adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez grupę Misja św. Faustyny.
 7. W drugą sobotę miesiąca zapraszamy wiernych po Mszy św. o 8,30 na nowe nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła z koronką uwielbienia jako owoc Nawiedzenia naszego kościoła przez figurę św. Michała Archanioła z Gargano.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane o godz. 18-tej. W czasie nabożeństwa odmawiamy modlitwy – nowennę do Ducha Świętego
 9. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego i kończy się okres komunii św. wielkanocnej.
 10. Od piątku 14 czerwca do niedzieli 16 czerwca w naszym Kościele będziemy gościć Ikonę Jubileuszową i relikwie św. Pawła od Krzyża Założyciela Pasjonistów. Peregrynują one po wszystkich klasztorach Zgromadzenia w ramach przygotowania do Jubileuszu 300-lecia Zgromadzenia. W przyszłą niedzielę podamy plan szczegółowy Nawiedzenia. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup parafialnych oraz wiosek na spotkanie organizacyjne do klasztoru w poniedziałek 3 czerwca o godz.19.10
 11. Dziś po mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.
 12. W tym tygodniu odeszli do Pana: Irena Czechowska, Marian Andrzej Chojecki i Zbigniew Włodarczyk. W ich intencji oraz za zmarłych Darczyńców: Wieczny odpoczynek….