V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 lutego 2024 r.

1) W piątek 9 lutego Uroczyste Wspomnienie Męki Pańskiej, najważniejsza uroczystość w naszym Zgromadzeniu. Msze św. jak w dzień powszedni z homilią o godz..8:30 i 18:30. Po każdej Mszy św. indywidualne błogosławieństwo wiernych relikwiami Krzyża Świętego. Zapraszamy do licznego udziału i wspólnej modlitwy za nasze Zgromadzenie. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Bractwa Czarnego Szkaplerza i sympatyków duchowości pasjonistów.
2) W sobotę, po Mszy św. o godz. 8:30 nabożeństwo do świętego Michała Archanioła.
3) Również w najbliższą sobotę 10 lutego spotkania w ramach Szkoły Modlitwy dla dzieci: – o godz. 10-tej – klasy: 3a i 3b – o godz. 11-tej – klasy: 3c i klasa trzecia ze szkoły w Pukininie
4) W przyszłą niedzielę, 11 lutego Kościół obchodzi Światowy Dzień Chorego. Sakrament chorych będzie udzielany w naszej świątyni podczas Mszy świętych o godz.7:00, 8:30 i 10-tej. Zachęcamy, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z tego sakramentu.
5) Poradnia Życia Rodzinnego dla narzeczonych odbędzie się w poniedziałek – 12 lutego, od godz.17,20 w klasztorze. Szczegóły na stronie internetowej.
6) W intencji śp. Tadeusza Kowalczyka, zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów, Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…