IV Niedziela Wielkanocna – 30.04.2022 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30 dla przedszkolaków i małych dzieci przedstawienie w sali nowego klasztoru. Zapraszamy dzieci z rodzicami.
  2. Od poniedziałku Nabożeństwa Majowe w naszym kościele o godz. 18-tej, połączone z modlitwą o pokój na Ukrainie. Zachęcamy wiernych do odmawiania lub śpiewania litanii przy krzyżach i kapliczkach.
  3. W przyszłą niedzielę, 7 maja, dzieci klas trzecich przystąpią w naszym kościele do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10-tej. Dzieci te przychodzą na bezpośrednie przygotowania do naszego kościoła od poniedziałku do piątku na godz. 16-tą. Spowiedź tych dzieci oraz ich rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę, o godz. 13-tej. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17:30. Przypominamy, że 7 maja, ze względu na Uroczystość Pierwszej Komunii Msza św. o godz. 10-tej jest zarezerwowana dla dzieci komunijnych i ich najbliższych. Dlatego bardzo prosimy, aby wierni, bezpośrednio nie zainteresowani tymi uroczystościami, uczestniczyli we Mszach św. o innej godzinie.
  4. We wtorek 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Święto Narodowe Konstytucji. Porządek Mszy Św. jak w niedzielę. W tym dniu na Mszy św. o godz. 10:00 o. Przemysław Kuleski będzie obchodził jubileusz pięćdziesięciolecia swoich święceń kapłańskich. Natomiast o godz. 11:30 Msza św. w intencji Grup Rodziców modlących się za dzieci. Po Mszy św. spotkanie w klasztorze.
  5. W czwartek 4 maja o godz. 7:30 dodatkowa Msza św. w intencji o Boże błogosławieństwo dla maturzystów. Zapraszamy Maturzystów, Rodziców i Dziadków do modlitwy.
  6. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8:30.Spowiedź dla dzieci w czasie Mszy św. o godz. 17:30. Po Mszy św. o godz.18:30 Adoracja prowadzona przez wspólnotę Misja św. Faustyny.
  7. W pierwszą sobotę po Msz Św. o godz. 8:30 Różaniec Św. wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
  8. Spotkanie formacyjne dla Kół różańcowych odbędzie w niedzielę 14 maja po Mszy św. o godz.13:00.
  9. Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla zaprasza na obchody 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które rozpoczną się Mszą św. o godz. 10.00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia w Rawie Mazowieckiej.
  10. W tym tygodniu kancelaria czynna tylko w piątek i sobotę.