V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

  1. Dziś, dzieci klas piątych przystąpią w naszym kościele do Komunii Generalnej na Mszy św. o godz. 11.30.
  2. Zapraszamy chłopców, szczególnie spośród dzieci komunijnych i rocznicowych, do grupy Ministrantów. Zapisy w zakrystii.
  3. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 18.00. Zachęcamy do nabożeństw majowych przy przydrożnych kapliczkach i krzyżach.
  4. Modlitwa o pokój i o zakończenie wojny na Ukrainie codziennie o 17.30.
  5. W poniedziałek 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika- patrona Polski, który oddał swoje życie w obronie wiary Ojczystej. Pragniemy za jego wstawiennictwem upraszać łaskę pokoju dla naszej Ojczyzny, Ukrainy i świata całego. Od godz. 17,00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami za przyczyną św. Andrzeja, a o godz. 18,30 będzie celebrowana uroczysta Msza św. Zapraszamy wiernych do licznego udziału.
  6. W piątek po mszy św. o g.18,30 konferencja dla Bractwa Czarnego Szkaplerza i sympatyków duchowości pasjonistów
  7. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 nabożeństwo do św. Gemmy Galgani.
  8. W sobotę 28 maja odbędzie się IX Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet naszej diecezji do par. św. Michała Archanioła w Puszczy Mariańskiej. Szczegóły na plakacie.
  9. Naszej modlitewnej pamięci polecamy naszych bliskich zmarłych, krewnych oraz dobroczyńców kościoła i klasztoru, zmarłych braci i ojców pasjonistów. Wieczny odpoczynek…