5 Niedziela Wielkanocna Ogłoszenia – 02.05.2021 r.

1. Rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe odprawiane codziennie o g. 18:00. Serdecznie zachęcamy także do uczestnictwa w nabożeństwach przy wiejskich kapliczkach.

2. Jutro, w Uroczystość Królowej Polski, Msze św. jak w niedzielę z dodatkową Msza św. o g.17:00. Jutro Msza św. o godz. 11.30 w intencji Grup Różańcowych Rodziców modlących się za dzieci. Grupy te są przykładem troski rodziców o religijne wychowanie, która wynika z odpowiedzialnego traktowania zobowiązań chrztu św. Po Mszy św. spotkanie w klasztorze, podczas którego otrzyma materiały potrzebne do modlitwy kolejna, 26-ta już Grupa. Zapraszamy rodziców do zgłaszania się i tworzenia nowych grup, aby wspierać modlitwą dzieło wychowania.

3. Klasy czwarte będą obchodzić Rocznicę I Komunii św. w naszym kościele, w niedzielę 16 maja, podczas Mszy świętych o godz. 8.30, 10-tej i 11.30. Spotkania przygotowujące dla dzieci odbędą się w tym tygodniu w auli nowego klasztoru w następujących dniach:

– wtorek, 4 maja – kl. 4a i dzieci z Pukinina

– środa, 5 maja – kl. 4b

– czwartek, 6 maja – kl. 4c

Wszystkie spotkania o godz. 17-tej.

4. W I czwartek miesiąca przypada dzień modlitw w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

5. W pierwszy piątek miesiąca udamy się do tych chorych, którzy wcześniej zaproszą kapłana telefonicznie lub przez życzliwe osoby. Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusa po Mszy św. o g.8:30 i 18:30. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakr. prowadzona przez wspólnotę Misja św. Siostry Faustyny.

6. W sobotę przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Po Mszy św. o g.8,30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

7. W intencji zmarłego śp. Mieczysława Wieczorek i Mirosława Beta oraz za zmarłych z naszych rodzin, Dobroczyńców kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…