Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 10.01.2021 r.

1. Oto plan spotkań z przedstawicielami rodzin, podczas Mszy św. w naszym kościele w tym tygodniu, w ramach modlitwy z racji kolędy:

    11 stycznia, poniedziałek, godz. 18:30

    Osiedle 9 Maja:  blok nr 1 i 2

 

    12 stycznia, wtorek, godz. 18:30

    Osiedle 9 Maja: blok nr 3

 

    13 stycznia, środa, godz. 18:30

    Osiedle 9 Maja: blok nr 4 i 7

 

    14 stycznia, czwartek, godz. 18:30 

    Osiedle 9 Maja: blok nr 5

 

    15 stycznia, piątek, godz. 18:30

    Osiedle 9 Maja: blok nr 6

 

    16 stycznia, sobota, godz. 8:30

     Osiedle 9 Maja: blok nr 8

Podczas Mszy św. przedstawiciele rodzin otrzymają specjalne błogosławieństwo kolędowe oraz obrazki i wodę święconą do pokropienia swoich domów. Przy tej okazji można złożyć ofiary kolędowe przeznaczone na potrzeby parafii i kościoła. Jeśli któraś z rodzin osobiście lub telefonicznie zgłosi zaproszenie do odwiedzenia domu, to w uzgodnionym terminie udamy się z krótką wizytą duszpasterską. Dziękujemy tym, którzy zechcą z nami się modlić w tym trudnym czasie.

2. W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się druga jubileuszowa konferencja poświęcona naszemu Założycielowi św. Pawłowi od Krzyża, pt „Duch liturgiczny św. Pawła”.
3. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:30 Msza św. i nabożeństwo . do św. Gemmy Galgani.
4. Serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiary składane na rzecz parafii i klasztoru. Bardzo jesteśmy wdzięczni i modlimy się za naszych dobroczyńców.
5. Zapraszamy pary narzeczeńskie na nową edycję kursu przedmałżeńskiego we wtorek 12 stycznia o godz.19:10, a do poradni życia rodzinnego we wtorek 19 stycznia o godz.17:20. Spotkania odbywać się będą w klasztorze. Bliższe informacje przy zapisach poprzez mail parafialny podany na stronie internetowej.
6. W intencji zmarłych z naszych rodzin, śp. Przemysława Konefała, Annę Miszczak i Henryka Wozniaka, a także zmarłych pasjonistów oraz dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru módlmy się wspólnie. Wieczny odpoczynek…