UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 22 listopada 2020 r.

  1. Dzisiaj podczas każdej Mszy św. uroczyście świętujemy rozpoczęcie Roku Jubileuszowego w Zgromadzeniu Pasjonistów pod hasłem „Odnowić naszą Misję” z okazji 300-lecia istnienia zgromadzenia w Kościele. Przed ołtarzem jest ustawiona kopia jubileuszowej ikony z relikwiami św. Pawła od Krzyża. Prosimy Was o modlitwę upraszającą błogosławieństwo dla naszego Zgromadzenia oraz w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych. Szczegółowy plan obchodów będziemy na bieżąco podawać w ogłoszeniach.
  2. W naszym kościele na każdej mszy św. i nabożeństwie może przebywać 28 osób. Msze św. i nabożeństwa w naszym kościele nadal są transmitowane przez Internet. W każdą niedzielę jest odprawiana dodatkowa msza św. o g.17:00.
  3. Msza św. listopadowa modlitwie odprawiana jest o g.18:30 a różaniec św. w intencji zmarłych odmawiamy o g.18:00.
  4. Nowe wypominki będą czytane przed mszą św. o g.8:30 i 10:00 od pierwszej Niedzieli Adwentu czyli 29 listopada. Imiona zmarłych można podawać w zakrystii, kancelarii, telefonicznie lub drogą poczty elektronicznej.
  5. W sobotę po mszy św. o g.8:30 msza św. i modlitwa w intencji rychłej beatyfikacji sługi Bożego o. Bernarda, pasjonisty.
  6. Pobłogosławione Opłatki wigilijne będą roznoszone na terenie naszej parafii przez Ojca Proboszcza i ministrantów po 29 listopada. Szczegóły będą podane w przyszłą niedziele.
  7. W intencji naszych bliskich zmarłych, śp. Stanisława Wojciechowskiego, zmarłych Pasjonistów, Dobroczyńców Kościoła i Klasztoru. Wieczny odpoczynek…