XVI Niedziela Zwykła 17.07.2022 r.

  1. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny rozkład Mszy św. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 13-tej, a w dni powszednie o godz. 7-mej rano, a kancelaria do 31 sierpnia czynna jest w dni powszednie od g. 17:00 do g. 17:45, a w soboty od g. 10:00 do 11:00. W czwartki i święta kancelaria jest nieczynna.
  2. W przyszłą niedzielę Słowo Boże na każdej Mszy św. będzie głosił ks. Jarosław z Ukrainy. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary na pomoc swoim parafianom na Ukrainie.
  3. W niedzielę 31 lipca planujemy po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.
  4. Nowa edycja kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych planowana jest będzie od połowy września b.r. w klasztorze. Prosimy narzeczonych o zapisywanie się mailowo na kurs do końca sierpnia . Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.
  5. Spotkanie organizacyjne przed Łowicką Pieszą Pielgrzymką Młodzieżową na Jasną Górę dla Grupy Brązowej odbędzie się 22 lipca (piątek) o godzinie 19:00 w kościele parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej. Zapisy na pielgrzymkę odbywają przez formularz internetowy. Szczegółowe informacje na plakacie w tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej www.lppm.pl i Facebooku @pielgrzymka.lowicka .
  6. W intencji zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów oraz Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…