Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 12.06.2022 r.

 1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele o godz. 18.00. Modlitwa o pokój i o zakończenie wojny na Ukrainie codziennie o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj, spotkanie z rodzicami dzieci klas pierwszych i drugich po Mszy św. o godz. 11.30 w auli nowego klasztoru.
 3. Dziś po Mszach św. nasi ministranci będą zbierali ofiary do puszek na swój wyjazd do Kołobrzegu na Ogólnopolskie Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej. Bóg zapłać za ofiarność.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski z procesją.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla Bractwa Czarnego Szkaplerza i sympatyków duchowości pasjonistów.
 6. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 nabożeństwo do św. Gemmy Galgani.
 7. W najbliższy czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte sprawowane będą w tym dniu według porządku niedzielnego za wyjątkiem Mszy świętej o g. 13:00, której nie będzie. Po Mszy św. o godz. 11:30 udamy się procesyjnie do parafii Niepokalanego Poczęcia NMP, aby tam wspólnie uczestniczyć w procesji Bożego Ciała. Zapraszamy wiernych do udziału.
 8. W czasie oktawy Bożego Ciała, od piątku do środy, o godz. 18:00 będą odprawiane Nieszpory z Procesją Eucharystyczną wokół naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy asystę, dziewczynki sypiące kwiatki, ministrantów i wszystkich wiernych.
 9. Uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała odbędzie w czwartek 23 czerwca, o godz.17:00 pod przewodnictwem naszego Prowincjała o. Łukasza Andrzejewskiego. Zapraszamy wiernych do licznego udziału. W przeddzień zakończenia Oktawy Bożego Ciała, w środę 22 czerwca po Mszy św. wieczornej, jak co roku, będziemy sypać dywan kwiatowy w naszym kościele. Zwracamy się z serdeczną prośbą o przynoszenie świeżych płatków kwiatowych oraz pomoc w układaniu dywanu.
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 o. Proboszcz będzie celebrował dziękczynną Mszę św. z okazji 50 rocznicy swoich urodzin. Zapraszamy.
 11. W poniedziałek w klasztorze Poradnia Życia Rodzinnego dla narzeczonych od godz.17.20 do 19.00.
 12. W dniu 10 lipca br. organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy. Koszt 55 zł. Zapisy do 7 lipca u Pani Bożeny (nr tel. 46 815 44 95). Spotkanie przyjaciół Radia Maryja 16 czerwca po Mszy wieczornej.
 13. W intencji śp. Urszuli Misztal, zmarłych z naszych rodzin, Ojców i Braci Pasjonistów oraz Dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. Wieczny odpoczynek…