XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11.2019 r.

  1. Od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za zmarłych przez pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie modlitwy za zmarłych, stan łaski uświecającej i brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  2. Na wypominki i msze św. listopadową przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  3. Przez cały miesiąc listopad będzie odprawiana o godz. 18.30 Msza św. Listopadowa za zmarłych poprzedzona modlitwą różańcową, o godz. 18.00, w intencji zmarłych polecanych przez Was. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji
  4. Wypominki są odczytywane przed msza św. o g.8,30 i 10,00.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Nabożeństwo Eucharystyczne, a po niej spotkanie modlitewne dla Kółek Różańcowych.
  6. Członków Bractwa Czarnego Szkaplerza i wszystkich sympatyków duchowości pasjonistów zapraszamy w najbliższy piątek 8 XI na Mszę od godz. 18.30, a po niej na spotkanie w klasztorze. Temat spotkania: modlitwa.
  7. W sobotę po mszy św. o g.8,30 zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  8. W zakrystii polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, nowy numer „Miłujcie się”. Przy wyjściu bezpłatnie zaś możemy wziąć pismo ewangelizacyjne „Dobre Nowiny”
  9. Zapraszamy na film nt. obrony życia dzieci nienarodzonych pt. „Nieplanowane” w niedziele 17 listopada o g.16,20 i w poniedziałek 18 listopada o g.18,30 w kinie Roma w MDK-u. Bilety po 13 zl są do nabycia w kasach kina. Organizatorem jest stowarzyszenie chrześcijanin 24h.
  10. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na budowę Kościołów i na remonty.