I Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019

 1. Dzisiaj po mszy św. o 11.30 spotkanie w klasztorze dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych; po mszy św. o g. 13.00 spotkanie Kół Różańcowych, a o godz. 18.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.                               
 2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga krzyżowa: dla dzieci o godz. 30; dla dorosłych
  o godz. 17.30; a dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz.19.15; w sobotę o g. 17.50 – Koronka do MB Bolesnej.
 3. W sobotę 16 marca wyjazd autokarowy na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska o g.7.30.  
 4. W zakrystii zachęcamy do nabywania tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny.
 5. W dniu wczorajszym odbył się XV Grand Prix naszej diecezji w halowej piłce nożnej dla ministrantów o Puchar Biskupa Łowickiego. Nasi Ministranci uzyskali trzecie miejsce w kategorii „Lektor młodszy”. Gratulujemy naszym ministrantom sukcesu. Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz osobom, które zaangażowały się w organizację turnieju. Wszystkim mówimy Bóg zapłać.
 6. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP organizuje pielgrzymkę do Hiszpanii, Portugalii i Francji w dniach od 29. 06. – 14.07. br. Zapisy i szczegóły w kancelarii w Dużym kościele.
 7. Parafia Chrystusa Króla organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach od 25. 06. – 04.07. br. Zapisy i szczegóły w kancelarii na Sujczym Wzgórzu.
 8. Zachęcamy wiernych do korzystania z naszej nowej strony internetowej pasjoniscirawamazowiecka.pl oraz z Facebooka parafii Ojców Pasjonistów.
 9. W najbliższą sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 odbędzie sie nabożeństwo do św. Gemmy z uczczeniem jej relikwii.
 10. W tym tygodniu odeszli do Pana – śp. Helena Starczewska, Daniel Kozłowski, Agnieszka Witasińska i Tadeusz Boguszewski. W ich intencji oraz za zmarłego tatę naszego nowego organisty p. Tomasza odmówmy wspólnie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…